Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen Benky Industrial Co., Ltd. 86-0755-29820527-888 marketing@cnbenky.com

Części zamienne do mebli biurowych

Monitor Arm Arms Pads Obrotowe zapasowe krzesła biurowe Część Podłokietnik Obrotowy plastikowy Gamer Inny producent mebli Steelcase Chair Parts.

Uzyskaj wycenę
jakość Części zamienne do mebli biurowych Usługa
Dom - Usługi - Części zamienne do mebli biurowych

Części zamienne do mebli biurowych

OEM Wytwarza różne wysokiej klasy akcesoria sprzętowe do odlewania ciśnieniowego, ramię monitora, podstawy sof, podstawy krzeseł biurowych, gramofony do krzeseł barowych, stoły jadalne i krzesła, uniwersalne przeguby sof i wiele innych produktów sprzętowych.

Firma Benky znajduje się w dużej chińskiej bazie produkcyjnej - Shenzhen.Zajmujemy się badaniami i rozwojem, projektowaniem, produkcją okuć do mebli biurowych.Zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnych wysokiej klasy akcesoriów sprzętowych do odlewania ciśnieniowego, ramienia monitora, podstaw do sof, podstaw krzeseł biurowych, gramofonów do krzeseł barowych, stołów i krzeseł do jadalni, uniwersalnych przegubów sof i innych wielu produktów sprzętowych. dążymy do perfekcji i szczerej obsługi.Jesteśmy zgodni z ideą zarządzania „Najpierw klient, jakość, aby być uczciwym i wiernym”, zdobywając wsparcie i zaufanie klientów krajowych i zagranicznych.Nasze produkty są sprzedawane na całym świecie.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia naszej fabryki w dowolnym momencie. Akcesoria na biurko.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.